Hikayemiz

1991 yılında başlayan hikayemizi birlikte şekillendiriyoruz. Bugüne kadar elde ettiğimiz deneyimin yanı sıra biriktirdiklerimizi de önemsiyoruz. Sürekli yenilenen bilgi, başarılar ve öğrenilenler, dostluklar ve yenilikçi fikirler…

İmbat A.Ş. çatısı altında mühendis yönetici kadrosu ve tüm departmanlarda birlikte görev alan deneyimli-genç, kadın-erkek insan kaynağı; ortak hedefler için bir arada çalışır, işbirliği ve dayanışma kültürünü kurumsal çatı altında yaşar.

Ar-Ge odaklı yaklaşımı temel alan ve mühendislik bakış açısıyla yönetilen İmbat; sunduğu her üründe güvenilir bir işbirliği ve fonksiyonu kadar verimliliği ile de fayda sağlayan bir çözüm sunar.

Mevsim değişimiyle göç eden değil; her kanat çırpışıyla iklimleri yönlendiren, bulunduğu yere ideal iklim koşullarını, tazeliği, konforu getiren bir kuş hayal ettik. Bugün İmbat, Türkiye’de ve birçok kıtada, onlarca ülkede kanat çırpıyor, gittiği her yere İmbat esintisini taşıyor… 

kurumsal

Kurumsal Duruşumuz

Misyon

İmbat, çalışanları ve çözüm ortaklarıyla birlikte, müşteri ve tüm paydaşları için Ar-Ge ve teknolojiye sürekli yatırım yaparak, geleceği ve çevreyi gözeten, enerji verimliliği yüksek, esnek ve yenilikçi tasarımlarıyla standartların ötesinde kaliteli ve rekabetçi ürün ve hizmetler sunar.
vizyon

Vizyon

Yenilikçi, verimlilik odaklı ve doğaya saygılı çözümleriyle dünya liderleri arasında bir marka olmak.
Kronoloji

30 Yılda Neler Oldu?

İHRACAT

İmbat’tan Dünyaya

Geliştirdiğimiz ihracat ağı ile bugün 50’den fazla ülkede İmbat var!
Güvenilirlik ve verimliliğin uluslararası pazarların yolu olarak görüyor; müşterilerimiz, distribütörlerimiz ve çözüm ortaklarımızla dünyaya ulaşıyoruz.

Değerler

Kurumsal Değerlerimiz

İmbat çatısı altında her birey ekip ruhuyla; ortak hedef doğrultusunda, paylaşılan değerler çerçevesinde hareket eder.
Paylaştığımız bu değerler bizi bir arada tutan ve ileri taşıyan temellerdir.

degerler-05

Yenilikçilik

Yenilikçi yönümüz ile pazarda güvenle yer almamızın heyecanını ve tutkusunu yaşarız. Tecrübelerimizden güç alarak yeniliklerimizle geleceğe adım atarız.
degerler-03

Verimlilik

Hem bireysel hem de kurumsal olarak sahip olduğumuz kaynakları planlı ve etkin kullanmanın daha fazla fayda ve verimliliğe ulaştıracağının farkındayız.
degerler-06

Ekip Olma

İmbat ailesi olarak geleceğe güvenle bakarız. Birlik içinde mücadelenin gücüne inanır, hayallerimizi destekleriz. Birbirimizi önemser, geliştirir, paylaşır ve güveniriz.
degerler-04

Başarı

Sistemli, bilinçli ve iyi bir planlama ile çalışmanın Doğru sonuca ulaştırdığına inanırız. Elde ettiğimiz başarı, en büyük motivasyon kaynaklarımızdandır.
degerler-01

Sağlık

İmbat ailesi olarak bedensel ve ruhsal sağlığımıza önem veririz. Kaliteli yaşam için sağlığımızı, kişisel gelişimimizi önemser ve çevremizi koruruz.
degerler-02

Dürüstlük

Yaşamımızın her alanında dürüstlük önemlidir. Sürdürülebilir güven ilişkisi kurabilmek için kendimize, ekip arkadaşlarımıza, müşterilerimize karşı dürüst olmak ilkemizdir.

Verimlilik Burada Tasarlanıyor

Ar-Ge odaklı yaklaşımımızla bugüne kadar sektörün birçok ilkine imza attık. Bu yaklaşımımızı İmbat Ar-Ge Merkezi ile sürdürüyoruz. İmbat Ar-Ge Merkezi mühendislerimiz, sadece bugünün koşullarına yönelik değil; gelecek odaklı tasarımlar geliştirmek için çalışır. Kaynakları doğru kullanan,  çevreye duyarlı, düşük enerji tüketimiyle yüksek performans sağlayan yüksek verimli ürünler geliştirir.

Yüzde yüz yerli tasarım ve mühendislik gücüyle tasarladığımız ve ürettiğimiz ürünler, dünyaya ulaşır. Türkiye’de tasarlanan mühendislik ürünlerini, uluslararası standartlarla dünyanın dört bir yanına sunmaktan ve gelecek nesiller için yol açmaktan gurur duyuyoruz.

KALİTE

Sertifika ve Belgeler