Taşınabilir Hijyenik Klima

Taşınabilir Hijyenik Klima
Taşınabilir Hijyenik Klima

Opsiyonel Özellikler

  • H14 hepa filtre kutusu
  • Buharlı nemlendirici
  • F9 filtreli EC plug aspiratör fanı
  • IoT, uzaktan izleme ve kontrol
  • Elektrikli ısıtma
  • DC inverter kompresör
  • Kondenser fan hız kontrolü
  • Bina yönetim sistemine bağlanabilme

İmbat taşınabilir hijyenik klimalar; hastane, ameliyathane, yoğun bakım, temiz oda, laboratuvar, ilaç, gıda, savunma, uzay, havacılık, kimya endüstrileri için hassas ve steril iklimlendirme için tasarlanmıştır.

Cihaz, steril uygulamaların yapıldığı hijyen koşullarının gerekli olduğu endüstrilerin tamamında iklimlendirme ile birlikte pozitif veya negatif basınç gereksinimlerini sağlamak amacıyla kullanılır. %100 dış havayla çalışır ve elektrikli ısıtma yapar. Darbe koruyucularıyla güçlendirilmiş titreşime dayanıklı gövde yapısıyla, alttan ve üstten taşıma imkanı olan İmbat taşınabilir hijyenik klima cihazları bir yerden başka bir yere kolayca taşınabilir nitelikte, ilk çalıştırma ve işletmeye alınması hızlı, servis ve bakımı kolaydır.

Cihaz iç yüzeyleri bakteri oluşumunu önleyen pürüzsüz, temizlenebilir ve sızdırmaz, 304 kalite Cr-Ni paslanmaz sactan imal edilir. Isı ve ses izolasyonlu, hücreleri görme camlı ve aydınlatma armatürleri ile donanımlı, UV lambalı, paket ve kompakt, tak-çalıştır yapıda olan İmbat taşınabilir hijyenik klima cihazları hızlı kurulum imkanı sunar.

İmbat taşınabilir hijyenik klima cihazları yüksek verimli scroll kompresörleri ve değişken devirli, invertör kontrollü EC plug fanları ile tüm hijyenik ortamlar için yüksek verime sahiptir.İMBAT FARKI

Taşınabilirlik

Darbe koruyucularıyla güçlendirilmiş titreşime dayanıklı gövde yapısıyla, alttan ve üstten taşıma imkanı olan İmbat taşınabilir hijyenik klima cihazları bir yerden başka bir yere kolayca taşınabilir.

Tak-Çalıştır

Kolay kurulum için gerekli her türlü donanımı ile ilk çalıştırma ve işletmeye alınması hızlı, servis ve bakımı kolaydır.

Güvenilirlik

İmbat taşınabilir hijyenik klimalar, steril alanların tüm konfor ve hijyen şartlarını tek başına yerine getirmekte, az yer kaplamakta, işletme, kurulum, servis ve bakım kolaylığı sunmaktadır. Hijyenik ortamlarda sterilizasyonu bozan partikül, bakteri ve virüslerin uzaklaştırılmasını sağlamakta, dış ortamdan alınan taze havayı gerekli sıcaklık, nem ve hijyen şartlarında ortama aktarmaktadır. Cihazların santral, soğutma ve yazılımı tamamen İmbat tarafından tasarlanıp üretilmektedir.