Hakkımızda

Yıl 1991… İzmir’de bir İmbat esintisi başladı. Sahip olduğumuz bilgiyle ve ekibimizden aldığımız güçle, sektördeki ilk adımlarımızı attık. Endüstriyel soğutma ve klima üretimiyle başladığımız yolculuğumuzda önce Türkiye’ye, sonra dünyaya ulaştık. Yıllar boyu sürdü yolculuğumuz… Ancak ilk adımın heyecanını hiç kaybetmedik. Yolculuğumuz boyunca Türkiye’de, sektörün birçok ilkini gerçekleştirdik… Ürünlerimiz, hizmet kalitemiz ve sunduğumuz yenilikçi çözümlerle, soğutma ve iklimlendirme sistemlerinde sektörün uzman isimlerinden biri haline geldik. Yıl 2021… 30 yaşında; işine duyduğu heyecanı, sahip olduğu bilgi ve deneyimle bir Ege meltemine dönüştüren ve İmbat esintisini dünyaya taşıyan,deneyimli bir genç olarak karşınızdayız.Yolculuğumuz boyunca biriktirdiğimiz bilgi, deneyim ve insanlarla güçleniyor; 40 ülkede, işimizle adım attığımız her yerde İmbat ruhunu ve sahip olduğumuz değerleri yansıtıyoruz.

Felsefemiz
Hakkımızda

Felsefemiz

“Dünya için bir değer yaratmak” İmbat’ın hayat felsefesidir. Bu yüzden, geliştirdiğimiz ürünlerle hem konforlu ve sağlıklı bir yaşamın devamlılığını sağlıyor hem de dünyanın sınırlı kaynaklarını doğru şekilde kullanmaya özen gösteriyoruz. Doğru çözümlerle yönetilen teknolojiyi, gerçek verimliliğin anahtarı olarak görüyoruz. Ar-Ge ve Ür-Ge yönetimimizde verimlilik odaklı bir yaklaşımla ilerliyor; düşük enerji tüketimiyle yüksek performans sağlayan sistemler üzerinde çalışıyoruz. Birçok farklı kullanım alanına hitap eden ürünlerimizin yanı sıra, projeye özel çözümlemeler ve özgün tasarımlarla da fark yaratıyoruz. Sunduğu enerji tasarrufuyla hem ekonomik hem de çevreye duyarlı ürünlerimiz, projelerde verimliliği arttırırken dünyanın da geleceğine bir katkı sunuyor. Doğru çözümler ve inovatif fikirlerle, dünya için bir şey yapabiliriz!

Kalite Belgeleri
Felsefemiz

Kalite Belgeleri

Tasarımlarımızın güvenilirliği, uluslararası kuruluşlar tarafından verilen sertifikalarla onaylanmaktadır. İmbat, Eurovent sertifikalı çatı tipi klimasıyla; dünyada yedinci, Türkiye’de ise tamamen Türk mühendislerle tasarlayıp %100 yerli sermayeyle üretim yapan ilk firma oldu.

Ödüller
Kalite Belgeleri

Ödüller

Başarımızın ardında; çalışanlarımızın desteği, iş ortaklarımızın güveni, 29 yılın deneyimi var…

Üyelikler
Ödüller

Üyelikler